Akademia Tanecznego Wychowania

Drodzy Rodzice!

W dniu 07.09.2020 r. w naszej szkole, miała miejsce prezentacja Akademii Tanecznego Wychowania. Przedstawiciele akademii w poszczególnych grupach przedszkolnych i w klasach I-III przedstawili swoją ofertę dotyczącą lekcji tańca, które odbywać się będą w naszej szkole. Wychowawcy klas i grup przedszkolnych otrzymali teczki z kartami zapisu. Każde dziecko ową kartę otrzymało, (otrzyma jeżeli było nieobecne w szkole, przedszkolu). Uzupełnione i podpisane przez Państwa karty, należy w miarę szybko przekazać wychowawcy. Informacje dotyczące organizacji tańców, opłat itp. umieszczone są na karcie zapisu. O terminie pierwszej lekcji tańca zostaniecie Państwo poinformowani, po zebraniu wszystkich zgód i dokonaniu ustaleń z organizatorami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.