Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Drodzy Rodzice.
Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o zamknięciu wszystkich szkół, przedszkoli i żłobków. W związku z tym informujemy, że w dniach 12-13.03.2020 r. (tj. czwartek i piątek) w szkole odbędą się wyłącznie zajęcia opiekuńcze, dla dzieci, które nie mają zapewnionej opieki w domu. Od poniedziałku 16.03.2020 r. do dnia 25.03.2020 r. szkoła dla uczniów będzie zamknięta. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Drodzy Rodzice, Uczniowie!

W związku obecną sytuacją dotyczącą ograniczenia funkcjonowania szkoły i brakiem możliwości bezpośredniego kontaktu,  zapraszam do konsultacji drogą e-mailową, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 – 14.00.

kamila.przewlocka.spplaterowka@gmail.com

W razie pilnej potrzeby, inna forma kontaktu ustalona zostanie indywidualnie.  Zapraszam. Pedagog Kamila Przewłocka