"Dzień Dziecka" na rowerach

Dnia 01.06.2021 z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią i rodzicem wyruszyli rowerami do Lubania.

Pogoda była idealna na wyprawę rowerową. Dbając o bezpieczeństwo uczestników Pani Marta przypomniała zasady obowiązujące podczas grupowego wyjazdu rowerowego. Trasa wycieczki przebiegała przez Czubatkę we Włosieniu, Wielki Las Lubański, Ponikowo i Zarebę. Ostatnim, docelowym punktem wycieczki była lodziarnia „Wanilia” w Lubaniu. Tam odbył się dłuższy postój na odpoczynek i zasłużone gofry i lody. Zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie wrócili bezpiecznie do domu. Trasa wycieczki liczyła ok. 35 km. To był cenny i miło spędzony czas. Organizatorem wycieczki była Pani Marta Łuńczuk.