Certyfikaty otrzymane w ramach działań do projektu „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”

Zbliżając się do końca roku szkolnego otrzymujemy kolejne certyfikaty.

Tym razem uczniowie klasy VII Tobiasz Mokijewski i Kacper Dutka otrzymali certyfikaty Wolontariusza Fundacji „Dbam o Mój Zasięg” oraz Fundacji LOTTO im. Halny Konopackiej w ramach realizacji projektu „Granie na Ekranie” w ramach, którego przeprowadzili zajęcia w klasach VI-VIII na temat odpowiedzialnego grania w gry cyfrowe. Szkoła również otrzymała certyfikat za udział w tym samym projekcie dzięki zgłoszeniu się wolontariuszy oraz udziałowi nauczycieli w szkoleniu na temat gier cyfrowych. Wszystkie te działania odbywały się w ramach realizacji projektu „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo” za udział w którym szkoła oraz koordynator projektu otrzymali potwierdzenie udziału. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania dla Kacpra i Tobiasza oraz za zaangażowanie nauczycieli w realizację projektu.