Lubańskie biegowisko 2018

20 października nasi uczniowie brali po raz drugi  udział w „ Lubańskim Biegowisku 2018 ”w parku na Kamiennej Górze w Lubaniu, organizowanym przez Urząd Miasta Lubań i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbywały się w różnych kategoriach wiekowych i na różnym dystansie. Trasa naszych uczestników Biegowiska prowadziła przez alejki w parku na dystansie 600, 800 i 1000 m. Tuż przed godziną 1000 otwarcia imprezy dla dzieci i młodzieży oraz licznie zgromadzonym rodzicom i towarzyszącym dzieciom opiekunom dokonała Pani Dyrektor  MOSiR w Lubaniu oraz organizator imprez sportowych pan Konrad Rutkiewicz. Następnie kolejno według harmonogramu rozpoczęły się biegi. Każdy na mecie był nagradzany medalem wręczanym przez Burmistrza Lubania. Oprócz medalu uczestnik dostał mały upominek, słodki poczęstunek i gorący napój. Pierwsza szóstka została nagrodzona dyplomami oraz statuetkami za miejsca I-III.
Wśród nich na podium stanęli nasi reprezentanci szkoły:

• IV – miejsce Piotr Dźwiga klasa I na dystansie 300 m
  • IV – miejsce Jędrzej Szuchalski klasa IV na dystansie 600 m
  • II – miejsce Burzyńska Wiktoria klasa V na dystansie 600m
  • III - miejsce Burzyńska Patrycja klasa V na dystansie 600m

Nasi uczniowie wypadli super, gratulacje i do zobaczenia za rok!

Opiekun : Marta Łuńczuk