Niedziela, 2024-06-02

Imieniny: Erazma, Marianny

PATRONADA - Bal Wszystkich Świętych

31 października w naszej szkole odbył się bal Wszystkich Świętych. Przed południem  pani katechetki spotkały się z dziećmi (przebranymi za świętych i aniołów) z oddziałów przedszkolnych.

Przygotowały zagadki i inne zadania, które uczestnicy chętnie rozwiązywali. Było dużo fajnej muzyki i zabawy. Dzieci otrzymały nagrody sponsorowane przez ks. proboszcza Franciszka Muchę .

Po południu spotkanie dla uczniów z klas starszych. Chętni uczniowie przybyli w strojach swoich patronów (świętych) bądź przebrani za anioła. Zaszczycił nas swoją obecnością również ks. proboszcz. Bawiliśmy się przy dobrej muzyce, rozwiązując zagadki, quiz. Było dużo zabawy, nagród, słodki poczęstunek. Na zakończenie wysłuchaliśmy bajkę na dobranoc. Rozstaliśmy się w świetnych humorach. Mamy nadzieję, że podobne spotkania na stałe zagoszczą w kalendarzu imprez  i uroczystości.