"Mistrz skakanki"

Dnia 16 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Powiatowym konkursie
sportowym „Mistrz skakanki".

W kategorii klas IV – VIII, naszą szkołę reprezentował Filip Abramek, a w kategorii klas I- III, Gabriela Narel i Filip Wisiecki. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaniu. Zadaniem uczestników było wykonanie jak największej ilości skoków w ciągu jednej minuty. Filip Abramek zdobył 8 miejsce na 13 uczestników, skacząc 159 razy. Gabriela Narel zdobyła 13 miejsce, skacząc 135 razy, Filip Wisiecki zdobył 14 miejsce na 22 uczestników, skacząc 134 razy.
Mistrzem skakanki klas I - III został uczeń z klasy I z wynikiem 190 skoków, natomiast w klasach
IV – VIII wygrał uczestnik z wynikiem 197 skoków. Uczestnicy otrzymali, pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek. Naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.